Перший етап олімпіади з фармакології 18.03.2019

18 березня 2019р у ДНМУ на кафедрі фармації та фармакології відбувся I етап олімпіади з фармакології, у якій взяли участь 13 студентів 3 курсу фармацевтичного факультету.
За часів незалежності нашої держави олімпіади з фармації проводяться у 2етапи: внутрішньоінститутський та всеукраїнський. Щорічно вищі навчальні заклади України проводять I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з фармації. Студенти – переможці, які продемонстрували найкращі результати, кращі знання і навички, направляються до Національного фармацевтичного університету, який гостинно відчинить двері делегаціям учасників II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.
Молодь завжди була і залишається найактивнішою соціальною групою, що намагається реалізувати себе у всіх сферах життя суспільства. Участь в олімпіадах підвищує статус студентів, майбутніх фахівців і вчених. Студентство традиційно прагне проявляти себе у навчальній і науково-дослідній роботі, одним із компонентів яка є участь в предметних олімпіадах. Переможці олімпіади – це всебічно розвинені молоді люди, активні члени студентського наукового товариства, надія, гордість і майбутнє колективу вищого навчального закладу. Саме вони є резервом науки України.
Конкурсні завдання олімпіади включали питання за такими тематичними блоками: фармакологія, фармакологія аферентного відділу нервової системи, фармакологія еферентного відділу нервової системи, фармакологія болю, фармакологія запалення, фармакологія протиалергічних засобів, фармакологія центральної нервової системи, фармакологія серцево-судинної системи, фармакологія дихальної системи, фармакологія травної системи, фармакологія системи крові, фармакологія ендокринної системи.
Студенти проходили тестування, вирішували професійні ситуаційні задачі, виконували завдання з рецептури, а також відповідали на теоретичні запитання.
Краще впорались із завданнями та показали гарні знання з предмету «Фармакологія» наступні студенти фармацевтичного факультету:
1 місце – Погромська Вікторія
2 місце – Роскошна Вероніка
3 місце – Московець Тетяна
Голова журі: завідувач кафедрою фармації та фармакології, доктор фармацевтичних наук, професор Хоменко Віктор Миколайович.
Члени журі: к.фарм.н. Гуторов О.І., ас. Сліпцова Н.А., ас. Таллер О.Ю., ас. Вербицька Я.В., ас. Штучна Н.І.
Колектив кафедри вітає переможців! Велика подяка за знання!
Бажаємо успіхів в наступному етапі олімпіади!
ДНМУ підтримує студентський олімпійський рух.
Спонсором інтелектуальних фармакологічних змагань виступила компанія ПАТ Хімфармзавод «Червона зірка».