Західна Україна Закарпатська область Міжгірський район Синевирська Поляна

Закарпатська область
Міжгірський район
Синевирська Поляна

Колектив кафедрі фармації та фармакології виїхав на територію Національного природного парку «Синевир». Це була чудова нагода скористатись наявністю кількох вихідних днів.
Однією з національних скарбниць є природний парк «Синевир», в заповідній зоні якого розташована найцінніша перлина Міжгір’я Синевирське озеро.
Морське Око Карпат розташоване на висоті близько тисячі метрів над рівнем моря, його максимальна глибина – 24м. Синевир знаходиться високо в горах і його води настільки глибокі що озеро не прогрівається навіть влітку.
Вода Синевиру чиста і прозора настільки що в ній добре себе почуває форель – риба, яка може жити лише у кришталево чистій воді.
Біля підніжжя озера Синевир, біля витягу розташований готельно-ресторанний комплекс «Арніка».
Саме тут 28 квітня колектив викладачів кафедри святкував Великдень, один з головних релігійних свят. Відзначали свято з писанками та пасками, та гарним настроєм. Адже існує прикмета – як проведеш Великдень, такий настрій залишиться на цілий рік. Не обійшлось також і без улюбленої традиції – битись крашанками.
Наступного дня було проведено засідання кафедри.
На засіданні кафедри були розглянуті два важливі питання – Перше питання про підготовку до проведення майбутньої літньої практики студентів 3 курсу ДНМУ з фармакогнозії на базі «Арніка».
Друге питанні цього засідання з приводу організації заходу у вересні 2019 року. Тут планується проведення III Міжнародної науково-практичної конференції з міжнародною участю «Українська фармація – вчора, сьогодні, завтра».
Згідно затвердженого плану заходів Міністерства охорони здоров’я України 24-25 вересня цього року на базі готельного комплексу «Арніка».
Оговорена організаційна частина роботи зі студентами: розглянуті умови проживання, харчування та проведення вільного часу.
З керівництвом Національного парку узгоджено відвідування музеїв та час проведення лекцій. Навчально-польова практика – невід’ємна складова навчального процесу студентів фармацевтичного факультету ДНМУ, згідно затвердженого плану роботи студентів. Стан матеріально-технічної бази ресторанно-готельного комплексу «Арніка» дозволяє провести навчально-польову практику студентам, бо тут є всі умови для набуття практичних навичок з біології.
Викладачі та науковці Національного природного парку «Синевир» готові навчити та передати свій досвід. Співробітники комплексу «Арніка» чекають на студентів.
Також у готельному комплексі «Арніка» в конференц-залі пройшла робоча зустріч на якій обговорювалися питання щодо якості професійної освіти. З вітальною промовою до гостей викладачів звернулися зав. каф. кандидат, доктор фармацевтичних наук, професор Хоменко Віктор Миколайович та в.о. декана канд. фарм наук доцент Гуторов Олександр Іванович. Хоменко В.М. звернув особливу увагу в промові на необхідність організації педагогічної підтримки студентів у процесі навчання.
Було проведено лекцію за темою «Мотивация студентов с позиции теории поколенний». Дуже актуальна тема на сьогоднішній день.
Лекцію перед гостями та викладачами кафедри прочитала доцент кафедри фармації та фармакології, кандидат медичних наук Гейко Ірина Анатоліївна.
Наприкінці лекції Гейко І.А. дала відповідь на всі актуальні питання. Також вона визначила питання проблемного та дискусійного характеру.
В обговоренні обраної теми приймали активну участь не тільки викладачі кафедри, але й гості: доцент кафедри фармацевтичних дисциплін Ужгородського Національного університету, кандидат фарм.наук Сятиня Вікторія Андріївна, асистент кафедри біохімії та фармакології по роботі з іноземними студентами Ужгородського Національного університету Некифорук Андрій Ярославович.
Сятиня Андрій Лукич один із самих відомих людей Закарпаття, представник відомої фармацевтичної фамілії, в родині якого 27 фармацевтів .
Робоча зустріч пройшла в дружній атмосфері та плідній дискусії.